Sultaşa’da muhteşem sünnet

16.07.2012 16:54:35
Sultaşa’da muhteşem sünnet
 
Mersin'in tanınmış ailelerinden Yükselgüngör ailesinin iki çocuğu muhteşem bir sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımlarını attı.
 
HABER MERKEZİ
 
Mersin Sultaşa Otel Havuzbaşı'nda düzenlenen sünnet törenine Siyasiler ve Mersinli iş adamları tam kadro katıldı.
Kentin muhalefet ve iktidar tarafları sünnet töreni, sayesinde bir araya gelerek hoşça bir gece geçirdiler.
Sultaşa’da muhteşem sünnet
 
İş adamları ve Mersinli siyasetçiler gece geç saatlere kadar davul zurna eşliğinde doyasıya eğlendiler
 
 
Mersinin sevilen işadamı Hakan Yükselgüngör’ün çocukları Sinan ve Nuh kardeşler erkekliğe ilk adımlarını Mersin Sutlaşa Otel’de düzenlenen görkemli bir sünnet töreni ile attı.
Havai fişeklerin gece boyunca atıldığı Havuz başındaki törene Mersin Vali Yardımcısı Hüseyin Parlak, Ak Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Hidayet Şeker yönetim kurulu ile birlikte yanı sıra ilçe siyasi partilerin ilçe Başkanları, Ak Parti il Gençlik kolları Başkanı, Asiad Başkanı Mehmet İlhan, Genç iş adamları Başkanı Alper Gürsoy,Müsiad yöneticileri, Gürsoy, sanayiciler, inşaatçılar ve çok sayıda bürokratlar katıldı.
Sünnet olan çocuklar gece boyunca sahneden inmeyerek konukların büyük beğenisini kazandı. Yemekli törene katılan konukların şıklıkları ise göz kamaştırdı. Gecenin ilerleyen saatlerde sahneye çıkan Mehteran takımı konukları davetlileri coşturdu Geceye ev sahipliği yapan Yüksel Güngör kardeşlerden Mersinde sevilen iş adamı Nuh yüksel bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederken, darısı herkesin başına dedi.
 
 
YORUMLAR
henüz yorum eklenmemiş
YORUM EKLE
E-Posta
Ad Soyad
Yorum

GÜNDEM son haberler

Bordro
SES imza kampanyası başlattı
Ezidilere yardım
Denizle buluşturdular
Tarsus ilçesinde kurban satış fiyatları ve kesim yerleri belirlendi.